Poznaj serwis 100lat.pl Najpopularniejszy serwis z kartkami, pełen ciekawych kreacji, pomysłów i twórczości wielu znakomitych ludzi!

O nas

Witamy w serwisie 100lat.pl

Serwis 100lat.pl to najpopularniejszy polski serwis z e-kartkami. Nasze kartki wyróżniają się estetyką i pomysłowością - a wymyślają je i tworzą najzdolniejsi polscy graficy.

Nasze kartki są świetnym sposobem, aby:

  • sprawić komuś przyjemność
  • pokazać, że pamiętamy, kochamy, lubimy
  • powiedzieć: dziękuję, proszę, przepraszam, gratuluję
  • wyrazić emocje
  • zaprosić na kawę, miły wieczór, do kina lub imprezę
  • a może nawet... poflirtować :)
about-us-circle.png
Odrobina historii

Działamy od grudnia 2004 roku. Obecnie mamy zarejestrowanych ponad 335000 użytkowników, którzy na codzień wysyłają około tysiąca wirtualnych pocztówek. W okolicach świąt liczba ta wzrasta nawet do kilkudziesięciu tysięcy dziennie, co daje łącznie około miliona kartek rocznie.

Oferta serwisu 100lat.pl

W ofercie serwisu 100lat.pl znajdują się e-kartki płatne oraz darmowe. Oprócz kartek wirtualnych oferujemy kartki drukowane, czyli tradycyjne pocztówki, których wydruk i wysyłkę można zlecić na naszych stronach.

Cel serwisu 100lat.pl

Pragniemy sprawić, aby ludzie byli uprzejmi, uśmiechali się do siebie i pamiętali o sobie nawzajem nie tylko od święta! Chcemy dać naszym użytkownikom narzędzie, które sprawi, że codzienna komunikacja z bliskimi stanie się ciekawsza, bardziej barwna i po prostu serdeczna!

Zrób pozytywne wrażenie na swoich bliskich

Podziel się emocjami ze swoimi bliskimi. Wysyłka kartek okolicznościowych i e-kartek to idealny sposób na okazanie swoich uczuć. Nasz serwis umożliwia szybkie i terminowe wysyłki kartek niezależnie od lokalizacji nadawcy i odbiorcy. Gwarantujemy szybką dostawę z opcją śledzenia przesyłek. Nieograniczona liczba wysyłek! Zaplanuj daty urodzin, imienin i świąt aby wysłać kartki do wszystkich swoich bliskich. Nie nakładamy żadnych ograniczeń na ilość wysłanych kartek, czy ich rodzaj. To Ty decydujesz o sposobie wysyłki i wyglądzie kartek okolicznościowych. Zarejestruj się w naszym serwisie aby poznać wszystkie usługi 100lat.pl.

Promocje, rabaty i nowości. Zarejestruj się w naszym serwisie aby otrzymywać najnowsze informacje o atrakcyjnych zniżkach okolicznościowych i nowych wzorach kartek. Każda rejestracja wspiera nasz serwis i pozwala nam na dodawanie nowych kolekcji kartek okolicznościowych.

Oszczędzaj czas i pieniądze! Wysyłka e-kartek to nie tylko doskonały sposób pokazanie, że pamiętasz o najbliższych. To również ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Wybieraj z pośród setek wzorów kartek lub twórz własne kreacje. Pisz własne teksty lub skorzystaj z gotowych życzeń. Wszystko to w zaledwie kilka kliknięć. Dołącz do naszej rodziny 100lat i wyraź zgodę na otrzymywanie powiadomień o promocjach i wysyłaj e-kartki za 0zł!

Masz ciekawe sugestie dotyczące naszego serwisu? A może zauważyłeś/aś problem z jego działaniem?

Będziemy ogromnie wdzięczni, jeśli zechcesz nam o tym powiedzieć!

Przejdź do kontaktu

Administratorem serwisu 100lat.pl jest firma 100lat.pl Sp. z o.o., ul. Kodeńska 11, 21-550 Lebiedziew, NIP 537-240-65-34

Skontaktuj się

z ekipą 100lat

Biuro

Dział Techniczny

Reklama i Marketing